Servis parketové brusky BONA a LÄGLER - Praha

Servis parketových brusek LÄGLER

Zajišťujeme servis parketových brusek výrobce LÄGLER. Brusky přijímáme k servisu v naší provozovně Vinohradská 172, Praha 3 - Vinohrady.

Přehled parketových brusek LÄGLER u kterých zajišťujeme servis:

LÄGLER HUMMEL

Parketová bruska LÄGLER HUMMEL

Parketová bruska s dlouholetou životností pro broušení dřevěných podlah, hospodárný provoz, optimální pracovní výkon, rychlá výměna brusného pásu.


LÄGLER SUPERHUMMEL

Parketová bruska LÄGLER SUPERHUMMEL

Výkonný brusný stroj koncipovaný pro opracování dřevěných podlah velkých objektů, speciální brusný válec s třístupňovým nastavením přítlaku.


LÄGLER ELF

Parketová bruska LÄGLER TRIO

Osvědčený model výkonné podlahové brusky z produkce firmy LÄGLER, v provedení s konvenčním brusným válcem, nebo odstředivým válcem.


LÄGLER TRIO

Parketová bruska LÄGLER TRIO

Tříkotoučová bruska, základní opracování podkladu, sanace hotových parket, jemné broušení dřevěných či korkových podlah, mezibroušení laku.


LÄGLER FLIP

Parketová bruska LÄGLER TRIO

Broušení dřevěných podlah a parket, zajistí pohodlné broušení i nesnadno přístupných okrajů a rohů místností, výkonný motor, ergonomický úchop.


LÄGLER UNICO

Parketová bruska LÄGLER TRIO

Bruska pro broušení podlah podél zdí. Vysoká stabilita stroje, vodící trubka výškově nastavitelná , přídržné rameno je polohovatelné, zabudovaná lampička.


LÄGLER PROFIT

Parketová bruska LÄGLER TRIO

Parketová bruska pro kutily a řemeslníky se snadnou obsluhou a nízkou transportní váhou, vysoký standard bezpečnosti, odstředivý brusný válec.


LÄGLER SINGLE

Parketová bruska LÄGLER TRIO

Bruska pro jemné broušení dřevěných podlah, mezibroušení laku a opracování podkladu při pokládce, prachotěsný kryt, ergonomické držadlo.Servis parketových brusek BONA

Zajišťujeme servis parketových brusek značky BONA. Brusky přijímáme k servisu v naší provozovně na adrese Vinohradská 172, Praha 3 - Vinohrady.

Seznam parketových brusek BONA u kterých zajišťujeme servis:

BONA BUFFER

Parketová bruska LÄGLER TRIO

Talířová bruska pro lehké a středně těžké broušení dřevěných podlah a parket, jednoduchá doprava, nastavitelná řidítka, velká pojezdová kolečka a výkonný motor.


BONA BELT

Parketová bruska LÄGLER TRIO

Snadno ovladatelná bruska, speciální transportní kolečka usnadňují převoz brusky, účinný vysavač, jednoduchá výměna brusných válců.


BONA CUTTER

Parketová bruska LÄGLER TRIO

Výkonný stroj na hoblování plných dřevěných podlah a odstraňování silných vrstev laku, jednoduché ovládání, snadná montáž a demontáž.


BONA EDGE

Parketová bruska LÄGLER TRIO

Vysoce výkonná bruska se snadným ovládáním, suchý zip pro uchycení brusiva, zachycuje dobře prach, vybavena lampou, snadno ovladatelná díky kratšímu ramenu.


BONA FLEXIDRUM

Parketová bruska LÄGLER TRIO

Bruska pro rychlé a drobné broušení podlah, nízká hmotnost, dobrá kvalita broušení, dobrý brusný výkon, maximální pracovní bezpečnost, vhodná pro kutily.


BONA MINI EDGE

Parketová bruska LÄGLER TRIO

Stroj pro broušení okrajů dřevěných podlah a schodů, ergonomicky nastavitelná rukojeť, bezpečná obsluha, odsávání, pytel na prach, osvětlení.